Резильєнтність 2.0

безкоштовний курс для підтримки українців під час війни від провідних психологів світу

Резильєнтність 2.0

безкоштовний курс для підтримки українців під час війни від провідних психологів світу
Як прожити біль та стати сильніше: провідні психологи світу об’єднались у безкоштовному проєкті для українців Resilience 2.0 від Алли Клименко

Ми створили цей курс, аби поділитись інструментами, що допоможуть якнайшвидше відновитись та знов почати жити

автори проєкту

Карен Гугенхейм
Карен Гугенхейм

експертка зі щастя та благополуччя, соціальна підприємиця мотиваційна спікерка, засновниця та CEO Всесвітнього cаміту зі щастя (WOHASU)

Тал Бен-Шахар
Тал Бен-Шахар

вчений та автор, співзасновник Happiness Studies Academy, викладач найбільшого курсу в історії Гарварду «Позитивна психологія», автор кількох бестселерів, створив першу у світі магістерську програму зі щастя (MA in Art of Happiness)

Алла Клименко
Алла Клименко

українська психологиня, співзасновниця освітнього проєкту Upgrade, провідна тренерка, резидентка Всесвітнього саміту зі щастя (WOHASU). Авторка щоденників-бестселерів, Youtube-каналу та шоу Happy Morning Show, «Інфлюенсерка року» за версією Cosmopolitan

курс для тебе, якщо

 • ти відчуваєш, що тобі потрібна підтримка,
 • тривога забирає всі твої сили,
 • тобі складно хоч щось планувати в умовах
  повної невизначеності,
 • ти хочеш отримати нові знання у сфері
  позитивної психології,
 • ти хочеш повернути собі здатність радіти
   життю та рухатися вперед.

cпікери курсу 

Карен Гугенхейм
експертка зі щастя та благополуччя, соціальна підприємиця, мотиваційна спікерка, засновниця та CEO Всесвітнього cаміту зі щастя (WOHASU)
Марія Сіруа
клінічна психологиня, експертка з Позитивної психології, мотиваційна спікерка, консультантка; надає психологічну підтримку невиліковним пацієнтам
Тал Бен-Шахар
співзасновник Happiness Studies Academy, викладач найбільшого курсу в Гарварді "Позитивна психологія", автор першої у світі магістерської програми зі щастя
Пітер Брегман
генеральний директор Bregman Partners; визнаний організацією Leading Global Coaches найкращим світовим бізнес-коучем
Фредерік Ласкін
директор Forgiveness Project у Стендфорському університеті, професор Інституту трансперсональної психології, автор бестселера “Пробач раз і назавжди”
Келлі Гардінг
психіатриня, докторка медичних наук, викладачка, авторка бестселера "Ефект кролика: у чому насправді секрет довгого, щасливого та здорового життя" 
Доктор Неха Сангван
Генеральна директорка Intuitive Intelligence, лікарка внутрішньої медицини, міжнародна спікерка та експертка з корпоративних комунікацій. Авторка книги “TalkRx”.
Доктор Майкл Стегер
Засновник і директор Центру сенсу і мети. Професор психології в Університеті штату Колорадо, професор Північно-Західного університету в Південній Африці, доктор філософії з психології консультування та психології особистості. 
Доктор Роберт Бісвас-Дінер
Відомий як «Індіана Джонс позитивної психології». Дослідник, новатор і практикуючий коуч, сертифікований ICF. Автор восьми книг і 50+ наукових статей.
Алла Клименко
українська психологиня, співзасновниця освітнього проєкту Upgrade, провідна тренерка, резидентка Всесвітнього саміту зі щастя (WOHASU)

настав час повернути собі сили

формат

 • 7 лекцій
 • інтерв’ю з експертами
 • практичні завдання